Erdiş'e Destek İçin

tenisdunyasi.net-16.12.2011

Türkiye'nin 1 numarası Marsel İlhan, tekerlekli sandalye tenisçisi Gülçin Erdiş'i antrenmanda ziyaret ederek özel bir maç yaptı. Kadıköy Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen maçta iki oyuncu hünerlerini sergiledi.

Azmin Zaferi Gülçin Erdiş

Gazete Kadıköy-20.Kasım.2009

Geçirdiği bir kaza sonucunda sakatlanarak tekerlekli sandalyeye mahkum olan, buna rağmen engelli olmayanların bile yapmaya cesaret edemediği spor dallarıyla uğraşan Gülçin Erdiş, 22-26 Ekim tarihlerinde Antalya’da yapılan Açık Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası’nda bayan çiftlerde ikinciliğini kazandı. Erdiş, bu başarısıyla Türkiye Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Takımı’na seçildi.

Hayatta Eksikliğinin En Çok Hissedileceği İki Organ Hangisi?

Radikal-27.11.2006

Tempo müthiş bir iş yapmış. 'Engelleri Kaldıralım' kampanyası kapsamında, ortaya dergiden ziyade 'eser' diyebileceğimiz bir güzellik çıkarmış.

Bir Şefkat Masalı

Aksiyon-16.01.2006

Engellilerin her zaman yardıma muhtaç olduğunu, kendi ihtiyaçlarını kendilerinin karşılayamadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Engel Tanımayanlar

İlef-15.05.2001

Birinci Uluslarası Kayak ve Snowboard Okulları Senkronize Gösterileri, Uludağ'da bedensel engellilerin katılımıyla gerçekleşti.

Yürüyemiyor Ama Yapmadığı Spor Yok

Hürriyet-16.04.2001

Gülçin Erdiş engelli olmasına rağmen uçuyor, dalıyor, ata biniyor, kano ve kayak yapıyor.

Azmin Zaferi

Hürriyet-27.03.2001

1. Uludağ Uluslararası Kayak ve Snowvolley gösterilerinde Almanya, Norveç ve Türkiye'den katılan özürlü kayakçılar parmak ısırttı. Bunlardan biri ise 30 yaşındaki Gülçin Erdiş'ti.

Özgür Dalış

Hürriyet-22.02.2001

Engelli 7 sporcumuz, Kızıldeniz'de 18 metreye indi

Ersoy Kalkan, Gülçin Erdiş, Berna Belgin, Tarık Demirkan, Mutlu Aygün, Ayhan Metin ve Safinaz Özer, Mısır'ın Sharm-El Sherik dünya dalış cennetinde kulaçlarını özgürce attılar.