0.0/5 derecelendirme (0 oy)

Erdiş'e Destek İçin

tenisdunyasi.net-16.12.2011

Türkiye'nin 1 numarası Marsel İlhan, tekerlekli sandalye tenisçisi Gülçin Erdiş'i antrenmanda ziyaret ederek özel bir maç yaptı. Kadıköy Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen maçta iki oyuncu hünerlerini sergiledi.

Türkiye'nin 1 numarası Marsel İlhan, tekerlekli sandalye tenisçisi Gülçin Erdiş'i antrenmanda ziyaret etti. Kadıköy Belediyesi'nin halka açık kortlarının bulunduğu Kalamış Parkı'ndaki idmanda Marsel İlhan, Erdiş ile kısa bir gösteri maçı yaptı. İlhan, tekerlekli sandalya kategorisinde milli takımda da mücadele eden Erdiş'e medyanın dikkatini çekmek için bu organizasyona katıldı.

Marsel İlhan'ın profesyonel ekibi, koç Can Üner, fitness koçu İnan Ülker ve basın danışmanı Kerem Demircioğlu'nun yanı sıra Gülçin'in antrenörü Nezih Dizdaroğlu da kortta maçı izledi. Ayrıca Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Erdiş'in sponsorlarından Wilson'ı temsilen Abdullah Mısırlıoğlu ve Sport Angels'ın yetkilileri de bu gösteriye destek oldular. Marsel ile Gülçin'in kısa maçı sonunda Gülçin, Marsel İlhan'a başarılar dileyerek bir hediye sundu.

Gecenin sonunda katılımcılar, tesisin yanındaki Khalkedon Restaurant'da Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ün konuğu oldu.

Evren Özüyener / Tenisdunyasi.net
  • 1757

Yorumlar (0)

Yorum bırak

Yorumlarınız misafir olarak yayınlanacak.