5.0/5 derecelendirme (2 oy)

Gülçin Erdiş & Marsel İlhan'dan Nefes Kesen Gösteri Maçı

Milli gururumuz, başarılı tenisçimiz Marsel İlhan ile Gülçin Erdiş Bu akşam üzeri Kadıköy Gençlik Merkezinde bir gösteri maçı yaptılar. Kadıköy Belediye Başkanı Sayın: Av. Selami Öztürk’ün ev sahipliği yaptığı organizasyonda Marsel İlhan Team ekibi ve Gülçin Erdiş’in sponsorlarından Wilson ve Sport Angels da bu eşsiz gösteriye katılımlarıyla destek oldular.

Gülçin Erdiş’in Antrenörü Nezih Dizdaroğlu ile yaptığı ısınma turundan sonra Marsel İlhan ile yaklaşık 30 dk. zevkli bir mücadelenin olduğu ve bazı zaman Gülçin Erdiş’in Marsel İlhanı zor anlar yaşatarak Marsel İlhanın Koçu Can Üner kenardan ben bu kadar koşturtamıyorum diyerek herkesi gülümsetti.

Maçtan sonra tesisin restaurantın da hep birlikte oturup sohbet etme imkanı oldu. Bu keyifli gecenin sonunda Gülçin Erdiş Marsel İlhan’a başarılar dileyerek süpriz hediye verdi. Marsel İlhan Team Aldıkları hediye ile mutlu olduklarını söylediler.

Teşekkürler Marsel İlhan ve Team, Kadıköy Belediye Başkanımız Av. Selami Öztürk’e, Gülçin Erdiş’in Antrenörü Nezih Dizdaroğluna, Kadıköy Geçlik Merkezi Müdürü Cem Çetindağ’a Wilson Ailesi Abdullah Bey’e, Sport Angels Ailesi Hakan Bey’e, Beni yalnız bırakmayan Prof. Dr. Sedefhan Oğuzhan hocama, Bizi ağırlayan Khalkedon Restaurant çalışanlarına teşekkür ederiz.
  • 125607

Yorumlar (0)

Yorum bırak

Yorumlarınız misafir olarak yayınlanacak.